Dostawa towaru

Bezpłatna wysyłka na całym świecie EMS (Ekspresowa poczta usługa) z następującym wyjątkiem: Arabii Saudyjskiej, Angoli, Holandii, Nigerii, Czech, Kenii, Ukrainy, Rosji, Chorwacji, Węgier, Bhutanu, Bułgarii, Gruzji, Malediwy, Meksyku, Brazylii Polska, Łotwa, Rumunia, Estonia, Republika Południowej Afryki, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Katar i inne. Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia, czy jesteś w wolnych obszarów żeglugi, czy nie.

Kiedy wysyłamy pakiet, wyślemy ci tropi liczbę jak tylko jest to możliwe. Pakiet czas tranzytowym trwa zazwyczaj 7 do 14 dni w zależności od przeznaczenia, wakacje i przyczyn niezależnych Postal Service jest. Jeśli jest trochę opóźnienia, należy mieć więcej cierpliwości.

Mamy tylko pozwalają na całkowity zwrot dla pozycji, które mają problemy spowodowane przez nas.Jeśli pakiet powrocie Nie wszystkie akcesoria i części zamienne dostarczane, koszt akcesoriów i części będą odliczone od całkowitej ceny produktu i może stanowić podstawę do częściowej refundacji.

Jeżeli z jakiegoś powodu musisz zmienić rozmiar, kolor lub zwrot pieniędzy w ramach powodu "W przeciwieństwie do" koszt wysyłki zostanie odliczona od całkowitej ceny produktu.

Zwraca lub wymiana są dozwolone, pod warunkiem, że klient zakupił produkt za pośrednictwem strony internetowej i to jest w terminie 30 dni od daty otrzymania. Prosimy o kontakt, jeśli chcesz zwrócić lub wymiany.

Waluty :